rekonstrukce_paneloveho_domu1_3

Vítáme Vás na stránkách sdružení podnikatelů z regionů Ústí nad Labem, Litoměřic, Teplic a Lovosic. Naše sdružení se zaměřuje na rekonstrukce, drobné stavební úpravy a zámečnické práce.

 

Pokud potřebujete provést například rekonstrukci celého domu či bytu, chcete provést zateplení, sníte o nové koupelně či přestavěném bytovém jádru, jste na správné adrese. Ve stejné kvalitě a při zachování stejné cenové úrovně si u nás můžete objednat rekonstrukci plotu, vrat či výrobu prakticky jakéholiv předmětu z kovu bez ohledu na materiál. Příklady některých našich realizovaných zakázek si můžete prohlédnout na našich stránkách.

 

koupelna_2

Nezbytností je v době tak širokého výběru materiálů i poradenství.  Poradíme Vám s výběrem vhodného materiálu a v případě souvisejících prací z jiného oboru Vám doporučíme vhodného specialistu. Samozřejmě je zcela na Vás, zda jeho služeb využijete či nikoliv.

 

Velkou výhodou je naše nesmírná flexibilita. Ta se projevuje nejen v přizpůsobení se požadavkům zákazníka, ať už s ohledem na čas, způsob plateb, samotnou realizaci dodávky, ale také ceny. Orientační ceny stavební prací naleznete v přiloženém souboru zde.    U zámečnických prací se ceny stanovují podle náročnosti objednaného díla, a stejně jako stavební práce jsou ceny  významnou měrou ovlivněny výběrem materiálu. Doporučení materiálů,  následný hrubý odhad ceny či kompletní kalkulaci rozpočtu provádíme zdarma!

 

stojan_7

 

Zaujala Vás naše nabídka? Věříme, že ano. Neváhejte nás proto kontaktovat například na uvedených telefonních číslech:  +420 774 722 022 či +420 604 460 700. Případně na e-mailových adresách:  postaveno.kvalitne@seznam.cz či stavebnipraceDD@seznam.cz .

 

Kontaktními osobami jsou pro Vás Daniel Duba a Vladimír Hadrava.

 

Těšíme se na Vaši spokojenost a brzkou spolupráci!